10 marca 2020

Styrodur Olsztyn

Styrodur XPS to znakomita propozycja dla tych, którzy chcą zainwestować w sprawdzony materiał izolacyjny o ponadprzeciętnych parametrach. Faktem jest, że prezentowane tworzywo sprawdza się o wiele lepiej, niż wełna mineralna, czy też styropian. Nie bez znaczenia jest również korzystna cena zakupu – trzeba mieć świadomość, że polistyren ekstrudowany może być eksploatowany nawet w ekstremalnych warunkach, co stanowi jego niewątpliwą zaletę. Proponowany przez nas styrodur w Olsztynie występuje w wielu wariantach, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Z przyjemnością doradzimy, jaka płyta sprawdzi się najlepiej. Nie posiadamy placówki stacjonarnej w wyżej wspomnianym mieście, jednak prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Towar dowozimy na paletach.

Zadzwoń i zapytaj o styrodur: 509-954-378

Styrodur XPS - hurtownia blisko Ciebie

Znakomite właściwości użytkowe

Opisywany polistyren ekstrudowany posiada znakomite właściwości użytkowe. Cechuje się on m.in. optymalną twardością, niską podatnością na uszkodzenia mechaniczne oraz deformacje, odpornością na wysokie obciążenia i ściskanie, niską nasiąkliwością, brakiem podatności na promieniowanie słoneczne, czy też ogień. Tworzywo jest powszechnie stosowane jako izolacja termiczna. Świetnie sprawdza się w przypadku m.in. posadzek gruntowych, fundamentów, podłóg, dachów, mostków termicznych, dróg, stropów, biogazowni, szlaków kolejowych, a także wielu innych. Przedstawiane tworzywo gwarantuje niską przewodność cieplną, co przekłada się na bardzo niski ubytek energii. Jednocześnie chroni to przed przenikaniem niskich temperatur z otoczenia.

Zróżnicowana budowa

Jak już wspomniano, styrodur XPS w Olsztynie występuje w różnych wariantach, a więc ogromne znaczenie ma wybór odpowiedniego produktu. Wszystko zależy od tego, gdzie będzie on się znajdował. Płyty różnią się między sobą m.in. grubością, wymiarami, wytrzymałością. Na specjalną uwagę zasługują także krawędzie: gładkie, karbowane, pióro-wpust, czy też stopniowane. W każdym przypadku utworzona powierzchnia będzie nieco inna. Dużą rolę odgrywa również to, do jakiego materiału zostaną przymocowane płyty np. krawędzie karbowane wykazują lepszą przyczepność do betonu.