3 marca 2020

Styrodur Gdańsk

Styrodur XPS to znakomita propozycja dla tych, którzy stawiają na tworzywo lekkie, praktyczne, a zarazem wytrzymałe. Jest to materiał wykorzystywany do wykonywania m.in. izolacji termicznych, sztukaterii wewnętrznej oraz zewnętrznej, elementów reklamowych. Wysoka uniwersalność sprawia, że bez większych trudności można przystosować go do osobistych potrzeb. Doskonałe właściwości tworzywa sprawiają, że jest to inwestycja, która się opłaca. Oferowany przez nas styrodur w Gdańsku posiada niezbędne certyfikaty, które stanowią najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości. Nie posiadamy punktu stacjonarnego na terenie wspomnianego miasta, jednak gwarantujemy sprawny oraz terminowy dowóz na paletach.

Zadzwoń i zapytaj o styrodur: 509-954-378

Nieprzeciętne właściwości

Opisywany styrodur XPS z dostawą do Gdańska posiadaj nieprzeciętne właściwości użytkowe. Pomimo niskiej wagi jest on wyjątkowo wytrzymały. Bez problemu znosi obciążenia mechaniczne, czy też ściskanie. Nie traci swojej pierwotnej formy pod wpływem działania czynników zewnętrznych, a więc nie trzeba obawiać się przedwczesnych uszkodzeń. Należy dodać, że prezentowany materiał może być użytkowany nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz budynku. Zagrożenia nie stanowią czynniki pogodowe m.in. deszcz, śnieg,mróz, wysokie temperatury, promieniowanie UV. Kolejnym plusem jest niska nasiąkliwość, co zmniejsza prawdopodobieństwo zdeformowania tworzywa.

Styrodur XPS - hurtownia blisko Ciebie

Korzystna cena zakupu

Styrodur XPS posiada wiele zalet. Podwyższona trwałość sprawia, że można wykorzystać go do wielu różnych celów. Należy wspomnieć również o jego niskiej podatności na ogień, czy też działanie większości związków chemicznych. Znacząco zwiększa to bezpieczeństwo konstrukcji. Na uwagę zasługują również właściwości izolacyjne. Styrodur XPS wydaje się być świetnym wyborem do domów energooszczędnych. Chroni on przed nadmiernym ubytkiem ciepła. Zmniejsza również wrażliwość budynku na niskie temperatury zewnętrzne. Bezpośrednio przekłada się to na niższe zużycie energii, a tym samym niższe koszty. Oferowane przez nas produkty dostępne są w okazyjnych cenach, co zachęca do dokonania zakupu.