3 marca 2020

Styrodur Toruń

Styrodur XPS (polistyren ekstrudowany) to tworzywo o jednorodnej budowie, które wykazuje doskonałe właściwości użytkowe. Pomimo niskiej wagi cechuje się ono optymalną twardością. Właśnie dzięki temu jest to materiał wykorzystywany w wielu różnych branżach. Najczęściej stosuje się go do ocieplania fundamentów, czy też posadzek gruntowych. Odpowiadają za to nieprzeciętne właściwości izolujące, które chronią przed nadmiernym ubytkiem ciepła. Oczywiście zalet omawianego produktu jest o wiele więcej. Proponujemy wysokojakościowy styrodur w Toruniu, który dostępny jest w bardzo korzystnej cenie. Stacjonarna placówka naszej firmy znajduje się w innej miejscowości, jednak ofertę kierujemy do osób z całej Polski. Towar zostanie dostarczony na paletach pod wskazany adres.

Zadzwoń i zapytaj o styrodur: 509-954-378

Styrodur XPS - hurtownia blisko Ciebie

Parametry termoizolacyjne

Styrodur XPS z dostawą w Toruniu cechuje się ponadprzeciętnymi parametrami termoizolacyjnymi – pod tym względem sprawdza się o wiele lepiej niż inne materiały budowlane np. styropian, czy też wełna mineralna. Ogromnym plusem jest fakt, że prezentowane tworzywo nie jest podatne na warunki otoczenia. Doskonale znosi wilgoć – nie nasiąka, ani nie ulega deformacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go w miejscu podatnym na zalania wody. Trzeba wspomnieć, że styrodur XPS może znajdować się na zewnątrz budynku. Wykonuje się z niego nie tylko izolację zewnętrzną, ale również m.in. sztukaterię elewacyjną, konstrukcje reklamowe.

Odporność na obciążenia i ściskanie

Styrodur XPS posiada doskonałe parametry wytrzymałościowe. Jest o odporny na obciążenia, czy też ściskanie. To właśnie dzięki temu może on znajdować się np. pod intensywnie użytkowaną posadzką, czy też parkingiem. Omawiany materiał nie traci swoich właściwości wraz z upływem czasu. Oczywiście tworzywo produkowane jest w zgodzie z aktualnie obowiązującymi standardami. Na uwagę zasługuje także jego niska palność. Ryzyko rozprzestrzeniania się ognia nie jest duże, co znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa. Oferujemy styrodur o różnej grubości oraz parametrach użytkowych.