Gdzie kupić styrodur? Wybierz naszą hurtownię

Gdzie kupić styrodur? Wybierz naszą hurtownię

Styrodur to popularny materiał, stanowiący alternatywę dla styropianu. Często jest wybierany chętniej z uwagi na właściwości, jakie posiada i możliwość dobrej izolacji w miejscach narażonych na działanie wilgoci. Wiele osób zastanawia się nad tym, gdzie kupić styrodur, dziś odpowiemy na to pytanie.

Zadzwoń i zapytaj o styrodur: 509-954-378

Styrodur, czyli polistyren ekstrudowany (XPS)

Styrodur to materiał izolujący, mający praktyczne zastosowanie m.in. wówczas, kiedy robi się izolację tarasu, balkonu lub drzwi balkonowych. Często porównuje się go ze styropianem, wskazując jednak, że tam, gdzie panuje wilgoć i wymagające warunki jeśli chodzi o izolację – to właśnie styrodur sprawdza się zdecydowanie lepiej i zapewnia skuteczną izolację na długie lata. W praktyce różnice między tymi materiami polegają również na parametrach i możliwości użycia.

Gdzie kupić styrodur?

Oferta dla osób, które chcą kupić styrodur jest szeroka, a sam produkt można kupić w różnych barwach. Co ciekawe, na ogół kolor kojarzy się z danym producentem.

Decydując się na zakup styroduru mamy do wyboru sklepy stacjonarne oraz te w sieci. Dobrym wyborem jest także hurtownia styroduru.

Kiedy decydujemy się na wybór styroduru jako materiału izolacyjnego warto wziąć pod uwagę jakie parametry są nam potrzebne i w oparciu o to szukać właściwego miejsca zakupu – np. sklep ze styrodurem w sieci.
Płyty tego materiału mają zazwyczaj kilka warstw grubości: 2,3,4,5,6,8,10 i 12 cm.

Styrodur ORIT-BIS z Częstochowy – dlaczego warto go kupić i jakie posiada właściwości?

W renomowanym sklepie dostępny jest styropian ekstrudowany, przeznaczony do izolowania posadzek na gruncie i podłoża mającego duże obciążenie użytkowe.

Styrodur XPS - hurtownia blisko Ciebie

Styrodur ORIT-BIS z Częstochowy to produkt przeznaczony dla osób, które decydują się na ocieplenie fundamentów w niesprzyjających warunkach gruntowych, np. z narażeniem na wilgoć i z wysokim poziomem wód gruntowych. Często używa się go podczas budowy nowego budynku jako izolacji pod płyty fundamentowe oraz w celu ocieplenia gruntów znajdujących się wokół budynku. To znacznie usprawnia prace i zapewnia ich trwałość na długi czas.

Styrodur ORIT-BIS z Częstochowy – różne parametry produktu

Dla klientów, którzy szukają materiałów o lepszych parametrach polecamy styrodur o wyższych parametrach izolacyjnych. Z uwagi na potrzeby, możliwe jest wybranie odpowiedniej wartości wytrzymałości na ściskanie podczas zakupu styroduru. Część z nich to produkty przeznaczone pod stałe i równo rozmieszczone ciążenie, ale można też znaleźć produkty, które nadają się do miejsc o obciążeniu do nawet 700 ton. Tego typu styrodur, dostępny w naszym sklepie, ma zastosowanie także do dynamicznych obciążeń, w tym tych, jakie powodują maszyny rolnicze i budowlane.

Jeśli szukasz dobrej jakości stryroduru, to wybierz sprawdzony produkt o wysokiej jakości – ORIT-BIS z Częstochowy. Dzięki temu nawet w trudnych warunkach pracy masz pewność, że materiał izolacyjny sprawdzi się i będzie niezawodnie służył przez wiele lat. Dotyczy to tak newralgicznych miejsc, jak np. taras, ocieplenie balkonu lub drzwi balkonowych, co powinno odbyć się z zastosowaniem wysokiej jakości produktów, by było trwałe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *