6 marca 2020

Styrodur Kraków

Wysokiej jakości styrodur XPS przeznaczony jest przede wszystkim do ocieplania fundamentów, posadzek gruntowych, dachów, parkingów, a także wielu innych. Oczywiście jest on wykorzystywany na szeroką skalę również w innych branżach. Proponowany przez nas materiał cechuje się doskonałymi parametrami użytkowymi, co zwiększa zakres zastosowań. Styrodur w Krakowie dowożony jest na paletach w ustalonym terminie. Trzeba zaznaczyć, że każde zamówienie realizowane jest w ekspresowym tempie. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w innej miejscowości, jednak ofertę kierujemy do klientów z całej Polski.

Zadzwoń i zapytaj o styrodur: 509-954-378

Brak podatności na uszkodzenia

Styrodur XPS słynie z ponadprzeciętnej odporności na obciążenia, czy też ściskanie. Z tego względu często jest umieszczany pod intensywnie eksploatowanymi posadzkami. Warto wspomnieć, że nawet po wielu latach nie traci on swoich właściwości. Plusem jest również niska podatność na ogień. Prezentowany materiał zwęgla się pod wpływem wysokiej temperatury, co zmniejsza prawdopodobieństwo rozprzestrzeniania się ognia. Jest to podstawą do tego, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa użytkowania budynku. Certyfikowane tworzywo spełnia rygorystyczne normy oraz standardy, co jest najlepszą gwarancją jakości.

Styrodur XPS - hurtownia blisko Ciebie

Magazynowanie ciepła

Styrodur XPS z dowozem do Krakowa jest świetnym izolatorem ciepła. Wykazuje on niską przewodność, dzięki czemu energia magazynowana jest wewnątrz budynku. Jednocześnie chroni on przez niskimi temperaturami panującymi na zewnątrz. Pomimo tego, że jest on nieco droższy niż wełna mineralna, czy też styropian, to znacznie lepiej spełnia swoje zadanie. Trzeba pokreślić, że energooszczędne budynki są znacznie tańsze w utrzymaniu. Kolejnym atutem omawianego materiału jest niska nasiąkliwość. Styrodur nie tylko jest odporny na działanie wilgoci, ale nawet zanurzanie w wodzie. Zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia pleśni, czy też grzybów. Dostępne są płyty w różnych rozmiarach, które różnią się między sobą poziomem wytrzymałości. Wybór zależy od tego, gdzie będzie wykorzystywane tworzywo.