3 marca 2020

Styrodur Szczecin

Ocieplenie lokalu to problem, który dotyczy nie tylko właścicieli domów jednorodzinnych, ale również mieszkańców kamienic, w których mieszkania projektowane i budowane przed kilkudziesięciu laty, powstawały według zupełnie innych norm dotyczących strat ciepła. Obecnie, nowoczesne materiały służące do ocieplania i uszczelniania wewnętrznych powierzchni mieszkalnych stosowane są już na etapie wykończeń pomieszczeń.

Zadzwoń i zapytaj o styrodur: 509-954-378

Materiał termoizolacyjny – styrodur xps

Ocieplać dom lub mieszkanie narażone na duże straty ciepła można w dwojaki sposób: pierwszy – okładać elewację materiałem izolacyjnym lub drugi – docieplać ściany i stropy wewnętrzne. Obydwie metody mogą być stosowane jednocześnie, lecz uzależnione jest to od wielu czynników.

Materiały termoizolacyjne dostępne są w każdym markiecie lub sklepie z artykułami budowlanymi i do dyspozycji mamy kilka ich rodzajów; najczęściej stosowanymi są wełna mineralna, styropian, pianki PUR, pianki PIR oraz styrodur xps.

Styrodur XPS - hurtownia blisko Ciebie

Polistyren ekstrudowany, czyli styrodur w Szczecinie to materiał termoizolacyjny przypominający popularny styropian. Jest on jednak od niego twardszy i posiada dużo lepsze właściwości ciepłochronne. Materiał ten powstaje ze spienionego polistyrenu, lecz o nieco innej budowie strukturalnej niż wspomniany styropian, co przedkłada się na lepszą wytrzymałość mechaniczną oraz znacznie wyższe parametry izolacyjności przeciwwilgociowej i termicznej.

Styrodur w Szczecinie

Oferta naszej firmy obejmuje sprzedaż wysoko jakościowego styroduru XPS w Szczecinie o najlepszych parametrach technicznych, termoizolacyjnych oraz przeciwwilgociowych. Firma nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej w Szczecinie, ale przyjmuje zamówienia na zakup dowolnej ilości styroduru z dowozem pod wskazany adres. Produkt przed dostarczeniem jest wnikliwie sprawdzany pod względem jakości, pakowany w odpowiednie paczki, zabezpieczany przed urazami mechanicznymi, a także układany na paletach i tak dowożony.

Obsługą i dostarczeniem towaru zajmują się wykwalifikowani pracownicy, a dowóz zamówionego towaru jest realizowany w dogodnym dla klienta terminie.