10 marca 2020

Styrodur Łódź

Styrodur XPS to tworzywo wytrzymałe, odporne na wodę, czy też promieniowanie UV. Na specjalną uwagę zasługuje również bardzo niska wartość współczynnika przewodności cieplnej. To właśnie dzięki temu jest to materiał powszechnie stosowany jako izolacja termiczna. W naszej ofercie można znaleźć solidny styrodur w Łodzi, który dostępny jest w kilku różnych wariantach. Dzięki temu mamy pewność, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W przypadku problemu z doborem płyty zachęcamy do skontaktowania się z naszą wyspecjalizowaną obsługą. Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w innej miejscowości, jednak prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Z tego powodu oferta skierowana jest do klientów z całego kraju – zakupiony towar wysyłamy na paletach.

Zadzwoń i zapytaj o styrodur: 509-954-378

Styrodur XPS - hurtownia blisko Ciebie

Znakomity materiał izolujący

Polistyren ekstrudowany nie przewodzi ciepła, co zwiększa energooszczędność budynku, a także pozwala zoptymalizować koszty ogrzewania. Opisywane tworzywo nie jest również podatne na wysokie obciążenia, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go posadzką gruntową, parkingiem, podłogą itd. Jest to rozwiązanie polecane nawet w przypadku intensywnie eksploatowanych obiektów. Prezentowany materiał nawet po latach nie utraci swoich właściwości, a więc taka inwestycja opłaca się najbardziej. Trzeba wiedzieć, że jakość tworzywa jest bezpośrednio uzależniona od producenta. U nas można zakupić wyłącznie najwyższej klasy styrodur XPS  w Łodzi – potwierdzają to opinie zadowolonych klientów.

Niski ciężar

Niewątpliwym atutem jest fakt, że polistyren ekstrudowany cechuje się satysfakcjonującą twardością oraz niskim ciężarem. Ma to znaczenie wszędzie tam, gdzie obciążenie konstrukcji nie może być zbyt wysokie. Trzeba wspomnieć, że z prezentowanego materiału często wykonywana jest sztukateria. Dekoracyjne listwy wewnętrzne, czy też ozdoby elewacyjne gwarantują odporność mechaniczną oraz estetyczne wykończenie. Plusem jest możliwość swobodnego kształtowania, czy też obróbki. Nie należy jednak stosować produktów (np. farb), które w swoim składzie posiadają rozpuszczalnik lub rozcieńczalnik.