3 marca 2020

Styrodur Legnica

Wiosna to doskonały czas, by ruszyć z pracami remontowymi albo budową własnego domu. To właśnie o tej porze roku najłatwiej się zmobilizować i po prostu działać. W bardzo wielu pracach modernizacyjnych, na przykład przy ocieplaniu budynku, wykorzystuje się nowoczesny styrodur XPS. To materiał mający właściwości izolacyjne, który dużo lepiej radzi sobie niż klasyczny styropian. Styrodur w Legnicy z dostawą do klienta na paletach, to oferta którą warto mieć na celowniku, jeżeli na wiosnę planuje się pracę przy domu.

Zadzwoń i zapytaj o styrodur: 509-954-378

Czym jest styrodur XPS?

Styrodur to wciąż mniej popularny materiał do izolowania niż na przykład styropian, ale z roku na rok rośnie jego popularność, bo coraz więcej klientów przekonuje się o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Styrodur to inaczej polistyren ekstrudowany. Ma postać mały w zamkniętych komórek występujących w bardzo bliskich odległościach, dzięki czemu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością jeżeli chodzi o zabezpieczenie przed utratą energii cieplnej. Radzi sobie z tym zdecydowanie lepiej niż wełna mineralna czy styropian, a w odróżnieniu od tego ostatniego, ma również gładką powierzchnię, dzięki czemu prezentuje się lepiej wizualnie. Budynki ocieplone za pomocą Styroduru łatwiej wykończyć w atrakcyjny sposób.

Styrodur XPS - hurtownia blisko Ciebie

Styrodur w Legnicy z dostawą do klienta

Zakupy przez internet to ogromna wygoda dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie czas i szybką realizację. Zamiast spędzać długie godziny w centrach budowlanych i marketach, lepiej zdecydować się na zakup niezbędnych materiałów właśnie poprzez sieć. Styrodur można kupować bezpośrednio przez internet, a zostanie on dostarczony bez względu na destynację na wygodnych paletach. Szybka realizacja wysyłki oraz ergonomiczny sposób pakowania gwarantują, że każdy klient będzie zadowolony z obsługi. Dostawa do domu rozwiązuje problem niewygodnego transportu wielkoformatowych płyt styroduru w Legnicy. To spore ułatwienie dla osób, które chcą zabrać się za ocieplenie i inne prace termoizolacyjne w swoich domach bez zbędnych opóźnień.