Litery ze styroduru do ozdoby wnętrza

Litery ze styroduru do ozdoby wnętrza

Od lat wykorzystuje się styrodur do produkcji liter w reklamie wizualnej, za czym przemawia nie tylko cena i trwałość, ale też estetyka. Po materiał ten sięga się również w aranżacji wnętrz, szczególnie do dekorowania pokojów dziecięcych. Litery ze styroduru to idealny dodatek podczas wykonywania sesji ślubnych.

Zadzwoń i zapytaj o styrodur: 509-954-378

Styrodur do liter a aranżacja wnętrza – pomysł na niebanalną dekorację

Styrodur bardzo przypomina tradycyjny styropian, ale wyróżnia się dużo większą wytrzymałością. Ma on gładką powierzchnię, przez co niestraszne są mu niekorzystne warunki atmosferyczne. Nawet przy długotrwałym zanurzeniu nie nasiąka wodą, wobec czego może być stosowany zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Skrajne temperatury także nie przyczyniają się do jego zniszczenia. Styrodur może być malowany farbami akrylowymi na dowolny kolor, co daje ogromne możliwości aranżacyjne. Nic więc dziwnego, że sięga się po niego coraz częściej podczas urządzania wnętrz. Idealnie nadaje się do produkcji liter i to o różnej wielkości. Styrodur jest bardzo lekki, przez co łatwy w montażu, niewymagający użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Jeśli chcemy w unikalny sposób przyozdobić wnętrze zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami, litery wycięte ze styroduru będą strzałem w dziesiątkę. Można z niego stworzyć dowolny napis i znak, po czym pomalować go na preferowany kolor. Takie litery stają się niebanalną dekoracją, która nadaje wnętrzu charakteru.

Styrodur XPS - hurtownia blisko Ciebie

Po litery ze styroduru sięga się coraz częściej do przystrajania pokojów dziecięcych, ale można wykorzystać je w dowolnym pomieszczeniu – w sypialni, pokoju dziennym czy nawet w kuchni. Można zamontować je na ścianie czy postawić na meblach/półce. Taki element przestrzenny jest dużo atrakcyjniejszy pod kątem wizualnym niż płaskie napisy. Styrodur zyskał popularności ze względu na swoją niską cenę i łatwość obróbki. Bardzo oryginalną ozdobą są litery ze styroduru przyozdobione różnymi wzorami i materiałami. Można udekorować je sztucznymi kwitami, brokatem, gwiazdkami, motylami, zamontować przy nich małe lampki diodowe. Możliwości jest naprawdę sporo, więc warto poeksperymentować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *